Gaukite pasiūlymą!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Kas mes esame?

Susikūrėme 2002 metais, per šiuos metus augome ir keitėmes, pradėjome dirbti su užsienio klientais. Užaugome iki didelių permainų laiko ir tokiu laiku tapo 2018 metai.

Šiais metais įmonės pavadinimą UAB „Audrelina“ pakeitėme į UAB „IF Concept“, tapome artimesni visiems klientams: tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkai.

play
Žiūrėti Video

Ką mes veikiame?

 UAB ,,IF Concept“ pagal individualius klientų užsakymus gamina korpusinius baldus ir ruošinius tiek verslui, tiek namams. Suprojektuojame, pagaminame, supakuojame, paruošiame transportavimui, pakrauname  – atliekame viską nuo baldų idėjos iki sumontavimo. Pagal atskirą susitarimą galime organizuoti ir transportą. 

 

Kuo didžiuojamės?

Turime sukaupę ilgametę patirtį ir subūrę patyrusią komandą, kuri yra mūsų pasididžiavimas. UAB ,,IF Concept“  gamybos bazė – didžiausia ir moderniausia Aukštaitijoje, todėl klientų užsakymus įvykdome itin tiksliai ir per optimalų laikotarpį. Visi darbai: nuo projektavimo iki baldų sumontavimo – mums ne iššūkis, o kasdienybė: per mėnesį apdirbame net 10 000 m2 plokštės.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Tai, kad turime didžiausią ir moderniausią gamybos bazę Aukštaitijoje, esame subūrę patyrusią komandą ir sukaupę ilgametę patirtį korpusinių baldų projektavime ir gamyboje, mūsų nesustabdo. UAB ,,IF Concept“ nuolat modernizuoja gamybinę bazę, o mūsų komanda nuolat tobulėja. Visa tai leidžia mums savo klientams pasiūlyti itin aukštą korpusinių baldų kokybę už bene geriausią kainą.

 

 

 

 

 

 

 

Gamybos procesas

Užsakymas
Brėžiniai, vizualizacijos
Konstravimas
Gamyba
Pristatymas
Montavimas

Veiklos geografija

 

Jei pradėjome kaip verslo ir namų korpusinių baldų gamintojai Lietuvos rinkai, tai šiandien mūsų klientų ratas – itin platus. Mūsų produkcijos kokybe lieka patenkinti ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninės Latvijos, Anglijos, Vokietijos, Skandinavijos šalių, tokių kaip Danijos, Norvegijos, Švedijos klientai.

Kokybės ir

aplinkosaugos garantas

 

 

Gamyboje naudojame modernią plokščių „HOLZMA“ pjaustymo, „BRANDT“ briaunavimo, „WEEKE“, CNC ir kitą įrangą, užtikrinančią gamybos našumą ir efektyvumą. Bendradarbiaujame su patikimais baldų medžiagų ir priedų gamintojais, todėl gamyboje naudojame tik ISO standartus atitinkančias plokštes ir stalviršius, kuriuos mums tiekia