Gaukite pasiūlymą!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Sutinkate, kad poilsis viešbutyje yra daug malonesnis, jei registratūra, restoranas,viešbučio kambarys yra stilingas ir patogus? Labai daug prie to prisideda kokybiški korpusiniai baldai – registratūra, stalai, spintos ir kt. UAB „IF Concept“ gali pagaminti tokius baldus Jūsų viešbučiui.

Biuruose praleidžiame didžiąją dienos dalį, todėl labai svarbu, kad biuro baldai būtų itin ergonomiški ir pritaikyti individualiam darbuotojui, taip pat atitiktų visus jiems keliamus reikalavimus. Mes pagal individualius poreikius gaminame kietuosius biuro baldus nuo ekonominės iki aukščiausios klasės. Gamindami visada atsižvelgiame į darbuotojų skaičių, jų atliekamo darbo specifiką. Patogūs stalai, talpios dokumentų spintos, persirengimo spintelės, lentynos ar stelažai ne tik palengvins Jūsų kolektyvo darbą, bet ir papuoš biurą.

Kiekvienas prekybos centras ar parduotuvė privalo pasirūpinti patogiais prekybiniais korpusiniais baldais, kurie privalo būti dar ir kokybiški bei stilingi. Netikite, kad nuo prekybos salės dizaino ir ergonomikos priklauso daug prekybos sėkmės? Mes tikime ir padedame patikėti ir Jums.

Knygų stelažai bibliotekoms, persirengimo kabinos sporto klubams, kartotekų spintos poliklinikoms, žaidimų kambario baldai vaikų darželiams, suolai mokykloms – visa tai ir dar daugiau gali pagaminti UAB „IF Concept“.