Gaukite pasiūlymą!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Nestandartiniai sprendimai jūsų namams

 

UAB „IF Concept“ užsiima nestandartinių korpusinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Teikiame dizainerio bei projektavimo paslaugas. Įsiklausę į Jūsų pageidavimus mūsų specialistai suprojektuos baldus, geriausiai tinkančius Jūsų erdvei ir poreikiams, padės išsirinkti labiausiai tinkančias spalvas ir aksesuarus.

 

Kaip išnaudoti erdvę namuose?

Kad ir kiek namuose bebūtų erdvės, jos visada trūksta. Erdvė – prabanga, todėl būtina protingai panaudoti kiekvieną jos centimetrą. Baldai čia atlieka itin svarbų vaidmenį, tik svarbu juos tinkamai suprojektuoti. Suprojektuosime ir pagaminsime viską, kas padės Jums gyventi gražiai ir patogiai: baldus vonios, vaikų kambariams, miegamajam ar prieškambariui, įvairiausius stalus, indaujas, knygų ar kompaktinių diskų lentynas, batų dėžes.

 

Mūsų dizaineris padės Jums įsirengti patrauklią ir funkcionalią virtuvę, labiausiai atitinkančią Jūsų poreikius. Su mūsų specialistų pagalba lengviau išsirinksite tinkamiausias spalvas ir faktūras savo svajonių virtuvės baldams. Turėkite kokybišką, ergonomišką ir ilgaamžę virtuvę savo namuose.

Visi norime prieškambario baldų, kurie neužima daug vietos, bet kartu yra talpūs ir funkcionalūs. UAB „IF Concept“ gali padėti Jums šiuos norus paversti realybe.

Miegamasis – viena iš svarbiausių erdvių namuose, todėl labai svarbu jam skirti pakankamai dėmesio, susikurti patrauklų, patogų ir funkcionalų kambarį. Iš kietųjų baldų miegamajame svarbiausias yra spinta. Racionaliai, viduje naudojant specialias lentynų ir kabyklų sistemas, įrengtos spintos arba drabužinės leis maksimaliai išnaudoti erdvę ir palaikyti tvarką namuose.

Estetiški, patogūs vonios kambario baldai tiks didesnėms vonios kambario patalpoms, o tiems, kuriuos riboja plotas, galime suprojektuoti ir pagaminti kompaktiškus, ergonomiškus ir nestandartinius vonios kambario baldus.

Svetainė – erdvė, kurią mato svečiai, kurioje praleidžiame bene daugiausiai laiko ir kur norime stilingų, patogių ir kokybiškų korpusinių baldų. Mūsų dizaineris gali suprojektuoti ir pagaminti ne tik tokius, bet kartu ir baldus, suteikiančius jaukumo jausmą Jūsų namams.